Usługi

Selekcja / Kontrola części

Usługa selekcji/kontroli przeprowadzana przez pracowników KALLDERA TECH jest wydajną i skuteczną metodą zmniejszenia ilości wadliwych komponentów.

Usługa ta polega na badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych. W zależności od rodzaju zlecenia i informacji zawartych w instrukcji, pracownicy firmy sprawdzają dany komponent według wskazań klienta.

W trakcie wykonywania selekcji, komponenty są odpowiednio segregowane.

Po zakończeniu selekcji zostaje stworzony raport z wyszczególnionymi informacjami ilościowymi i wadliwością komponentów.

Usługa może być przeprowadzano w siedzibie klienta, jak i na hali produkcyjnej Kalldera Tech.

Naprawa części

Naprawa komponentów, podzespołów czy też wyrobu gotowego jest często jedynym możliwym rozwiązaniem.

Usługa ta świadczona jest u Klienta, czyli w miejscu wystąpienia problemu, dzięki czemu zaoszczędza czas oraz minimalizuje koszty a naprawione elementy są niezwłocznie włączone do procesu produkcji.

Zarządzanie liniami produkcyjnymi

KALLDERA TECH posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu całymi liniami produkcyjnymi, od pobrania komponentów do wydania wyrobu gotowego. Linia taka jest w pełni zarządzana przez specjalistów Kalldera Tech, a wysokie ubezpieczenie OC eliminuje ryzyko klienta.

Usługa może być wykonana u klienta jak i na terenie KALLDERA TECH.

Podmontaż / Produkcja

KALLDERA TECH specjalizuje się w usługach wsparcia produkcji – w zakresie podmontażu/produkcji.

Stała kadra gwarantuje stabilną i niezmienną jakość oraz ciągłość procesu produkcyjnego. Zapewniamy powtarzalność i dbałość o obszar produkcji, który został powierzony jako jeden z elementów procesu produkcyjnego z utrzymaniem dotychczasowych norm produkcji.

Wykorzystane urządzenia i maszyny zleceniodawcy, niweluje koszt przezbrojenia maszyn czy zmiany układu parku maszynowego. Tak realizowane zlecenie zapewnia brak ingerencji w zaprojektowane przedsięwzięcie.

Istnieje możliwość świadczenia tej usługi na terenie zakładu KALLDERA TECH.

Wynajem pracowników

Klienci KALLDERA TECH mogą w każdej chwili poprosić o pracownika, który długo lub krótko terminowo zastąpi pracownika Klienta. Pracownik Kalldera Tech zostaje oddelegowany do pracy wskazanej przez klienta i wtedy klient przejmuje zarządzanie pracownikiem.

Lutowanie

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, KALLDERA TECH jako jedna z nielicznych firm oferuje usługę lutowania manualnego.